Субота, 16.10.2021, 09:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Великовербченський ліцей Сарненської міської ради

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівський комітет

Учнівський комітет Великовербченської ЗОШ І - ІІІ ступенів

 

Мета учнівського комітету:

залучення учнів Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст. до проведення навчального та виховного процесів, виховання національної свідомості, соціально активної особистості.

Голова учкому – Мельник Марина

 

Завдання учнівського комітету

  • участь у розробці плану роботи на навчальний рік;
  • підготовка та проведення конкурсів , творчих звітів, змагань;
  • Забезпечення порядку в школі, організація чергування по школі та у класах;
  • Організація дозвілля на перервах;
  • Проведення загальношкільних лінійок, зборів, конференцій, виставок;
  • Організація роботи зі збереження шкільного майна;
  • Організація роботи із благоустрою території школи
  • Контроль за відвідуванням учнями школи;
  • Заслуховування звітів органів учнівського самоврядування;
  • Проведення соціологічних досліджень з проблем життєдіяльності учнівських колективів.

 

 

З Новим роком!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком!

   Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки і багато яскравих моментів.
   Бажаємо, щоб гарний святковий настрій зберігся у Ваших серцях упродовж усього наступного року, а щедра доля наділила Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, взаєморозумінням і любов'ю.
   Успіхів Вам та Вашим сім`ям, удачі, щастя і благополуччя!

 

 

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"

7 грудня - Всесвітній День Української Хустки!

Українки по всьому світу беруть участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою», присвяченому українській хустці.

Учениці Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ступенів також  приєднались до чудової ініціативи і взяли участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою». З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус.

Таким чином ми пропагуємо наші українські традиції, адже це генетичні скарби нашого народу. А також сприяємо збереженню та відродженню українських традицій.

 

 

Акція "Запали свічку" до Дня пам'яті жертв Голодомору

 

Гімн села Велике Вербче

 

День вчителя

2 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося свято «Найкращі вчителі…». З самого ранку учні 11 класів привітали своїх наставників найтеплішими  словами вдячності. Оформили святкову фотозону, де вчителі та учні могли зробити фото напам’ять.

      

         

Майбутні випускники  організували для вчителів концертну онлайн-програму, яка нікого не залишила байдужим. Діти показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися, дехто навіть сльозу проронив.

         

   

   

   

Було особливо приємно зустрічати гостей, які від імені голови районної ради Руслана Серпенінова та голови Кричильської ОТГ Миколи Добридніка вручили подяки та грамоти працівникам закладу освіти.

    

Хочеться подякувати організаторам та учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.

 

Фотовернісаж "Моє літо 2020!"

Літо вже позаду і стрічки соцмереж наповнені купою щасливих літніх селфі та професійних світлин. Фото з лазурними морськими пейзажами, горами і мандрівками з друзями, теплими літніми вечорами або цікавими  канікулами  - кожен з нас вже має найкращі спогади цього літа.

   

   

  

  

  

 

 

День вчителя

          Учні на один день «звільнили» вчителів від обов’язків проводити уроки й дали можливість відпочити. Таким чином у школі відбувся День учнівського самоврядування. 10-11 класи чудово вжилися в ролі педагогів і проводили уроки, до виконання цих обов’язків поставилися серйозно, навіть ставили оцінки й записували зауваження у щоденники. Загалом обмін ролями – чудова традиція, учні зрозуміли, що праця педагогів нелегка, але дуже цікава. Також,  учні вирішили привітати вчителів по-особливому, показавши флешмоб, щоб передати їм свою любов і дяку за їх працю.

     

      У святково прикрашеній актовій залі відбувся святковий концерт, на який запросили усіх вчителів школи й ветеранів педагогічної праці. Чудовими подарунками до свята стали виступи учнів 10-11 класів, жартівливе шоу «Життя вчителів очима дітей», сценка «Урок історії» «Урок логіки», та жартівливий урок музики «Тисячі думок».  Вчителів тепло привітав директор школи Оласюк Сергій Миколайович.

   

    


Наприкінці свята вчителі разом з учнями  сфотографувалися на згадку.

 

  
    

 

Бал осені

27 вересня 2019 року учнівським  комітетом школи було організовано та проведено «Бал осені». Учні 5-11-х класів  представили композиції з природного матеріалу. Варто зазначити, що тематика робіт відображала настрої сьогодення.

Майже всі класи взяли участь у проведені свята. Найбільш яскраво проявили свою творчість  учні 6-Б, 8-А, 9-А, 10-А класів. Вражає об’єм виконаних робіт та витонченість в роботі учнів вище названих класів. При оцінюванні композицій журі встановило класам такі місця:

І місце – 6-Б, 8-А, 9-А, 10-А 

ІІ місце – 6-А, 7-А, 8 –Б,10- В, 11-А

ІІІ місце – 5-А, 5-Б, 7-Б, 9-Б, 10-Б.

             

                                

     

 

Фотовиставка "Моє літо 2019!"

По закінченню теплих сонячних літніх деньків, ми  запропонували  учням школи взяти  участь у фотовиставці фотографій літнього відпочинку. 

    

   

                  

     

  

 

Фотовиставка «Моє село – моє Велике Вербче»

«Моє село – моє Велике Вербче» - під такою назвою проходила щорічна фотовиставка присвячена Дню села. Кожен клас представив світлини різних куточків нашого села. Все чим багатий наш рідний край учні передали у своїх тематичних газетах. Серед різноманіття фотографій були не тільки пейзажі, а й постаті жителів Великого Вербча.

                   

     

     

                                                              

 

Акція "Люблю Велике Вербче за..."

21 листопада на свято Архистратига Михаїла відзначається день села Велике Вербче. Ось саме в цей день ми провели акцію «Люблю Велике Вербче за…». На листочках учні та працівники школи писали за що вони люблять своє село та прикріплювали їх на дерево.

   

           

 

Фотовернісаж «З класом класно!»

На початку навчального року учнівський комітет запропонував учням 5-11-х класів підготувати фотовернісаж «З класом класно». Протягом вересня-жовтня учні фотографували цікаві моменти що відбувалися в їхньому класі, те як вони проводять перерви та вільний час разом з однокласниками. А в перший тиждень навчання після осінніх канікул показали всім свої роботи. Фотографії в усіх були дуже цікаві та оригінальні.

   

    

   

 

День вчителя

День вчителя традиційно шанується у Великовербченській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Але, майже єдиним для всіх в цей винятковий день, стає самоврядування. Це довгоочікуваний момент, коли учні старших класів проводять уроки в класах молодших. Старші діти обирали собі ті дисципліни, які більш їм подобаються та працювали із дітьми. Школярі, зазвичай, полюбляють такі уроки, тому що, як вони кажуть - весело і легко.

Відпочити, насолодитися квітами, подарунками, концертом, доброю поведінкою - все це законно і можливо в цей урочистий день для учителів!

                                           

                 

    Після уроків для учителів, учні зробили концерт, який відбувся у актовій залі. Учительське свято пройшло в теплій, домашній атмосфері.

                       

               

 

Фотовернісаж "Моє літо 2018!"

Літо – пора довгоочікуваних канікул, сонця, радості, відпочинку. По закінченню теплих сонячних літніх деньків, ми запропонували учням школи взяти участь у фотовиставці фотографій літнього відпочинку.

      

      

       

Свято осені 

21 вересня 2018 року учнівським комітетом школи було організовано та проведено «Бал осені». Учні 5-11-х класів представили композиції з природного матеріалу. Варто зазначити, що тематика робіт відображала настрої сьогодення.

         

Всі класи взяли участь у проведені свята. Найбільш яскраво проявили свою творчість учні 5-А, 5-Б, 8-А, 9-А, 9-Б, 11-Б класів. Вражає об’єм виконаних робіт та витонченість в роботі учнів вище названих класів. При оцінюванні композицій журі встановило класам такі місця:

І місце – 5-А, 5-Б, 8-А, 9-А, 9-Б, 11-Б

ІІ місце – 6-А, 6-Б, 7-А,7-Б, 8 –Б,10-А 10-Б, 11-В

ІІІ місце – 11-А

            

          

 

 

День вчителя 

Один раз на рік наступає день, коли ми говоримо про тих, без кого життєва повість не пишеться. Вчитель. Таке ніжне слово, воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце. Воно як провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, самовизначення, творчого пошуку.

        

Приємною нотою в цей день також став концерт. Головними учасниками дійства став випускний клас, який привітав вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами. Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, показували жартівливі відео.

     

Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

 

Свято осені

21 вересня 2017 року традиційно учнівським комітетом  школи було організовано «Бал осені». Учні середньої та старшої школи представили композиції з природного матеріалу.

Всі класи взяли участь у проведені свята. Найбільш яскраво проявили свою творчу фантазію та активність учні 6-А, 6-Б, 7-А,  11 – В класів. При виготовленні композицій учні цих класів врахували всі вимоги, які ставляться до композицій. Вражає об’єм виконаних робіт та витонченість в роботі учнів вище названих класів.

          

 

       

      

      

День вчителя

Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.

За шкільною традицією  День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Сьогодні вони спробували себе в ролі і викладачів, і вихователів.

А одинадцятикласники ще з вечора готували сюрприз для всього педагогічного колективу: вони прикрасили кімнату в осінні кольори: жовте і оранжеве листя, кульки.

А зранку йшли останні приготування до святкового концерту, який розпочався  відразу після закінчення уроків. Всі хвилювалися, всі в очікуванні.

І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Вчителі зайняли свої місця в залі, і свято почалося.

Святковий концерт готували разом з учнями музичний керівник Добровольська Ніна Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Івашко Галина Петрівна та педагог-організатор Давидюк Наталія Володимирівна.

Учні проявили свої творчі здібності в поезії, пісні, гумористичних номерах та виявили дизайнерські вміння в жартівливому показі шкільної форми для вчителів.

            

"Бал осені"

Щось у повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове….. Осінь повільним равликом пливе по прекрасному Поліссі. Звичайні дні…. Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Бал осені». Усе багатство врожаю можна було побачити 9 жовтня  у Великовербченській ЗОШ І-ІІІ ст.. Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 5 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня.

Композиції, зроблені руками, учнів просто перевершили надможливе, особливо такі, як: «Фруктово-морський театр дельфінів» ( 5-А кл.); «Дари твої, Україно!» ( 8-Б кл.); «Дари осені» ( 9-Б кл.); «До балу осені готові!!!» ( 10-Б кл.); «Квіткові смайлики»           (10-В кл.);  – ці композиції були зроблені на високому рівні, естетично та дуже цікаво, за що і зайняли I місце.

 Цікаві композиції були також у інших класах «Фантазії» ( 5-Б кл.);   , тому вони і розділили між собою II місце.

«Смішарики» ( 6-Б кл.); « Осінні чудеса» ( 6-А клас) та « Дари осені» ( 1 – А клас) зачарували своєю екстравагантністю, за що і отримали III місце. У інших класах були також цікаві та гарні композиції по-своєму.

Тож можна сказати лише одне, що композиції дітей влучно пасують в осінній, наперед продуманий дизайн.

 

       

 

 

  

 

 

Підготували школу до новорічних свят

Активісти нашої школи творчо підійшли до підготовки школи під Новий Рік. Святковий настрій підхватили всі учні нашої школи: кожен клас прикрасив свою класну кімнату, коридори, актовий зал.

Учні середньої та старшої ланки проявили свої творчі здібності у вітальних новорічних стінгазетах, та в новорічних композиціях.

               

 

               

 

 

Хлопці чи дівчата?!

Напередодні свята Валентина учнівський комітет школи з творчої  ініціативи Гладюк  Тоні  провели розважальну програму «Хлопці чи дівчата?!», за мотивами телегри «Хто зверху?». Участь взяли учні 10-х класів, команду хлопців вів до перемоги Зембіцький Рома, а від них не відставали дівчата на чолі із Кузьмич Аліною. Учасники змагалися у таких конкурсах: вгадай картинку, букви в ряд, вгадай пісню, хто я?, обмін ролями, зірки в ряд, так чи ні. Поповнити скарбничку додатковими балами можна було давши правильну відповідь на бонусне запитання, які висвітлювали цікаві моменти шкільного життя, а спірні моменти вирішували «дивоглядки». До завершення гри команди йшли на рівні, вирішальну роль зіграло бонусне запитання, правильна відповідь на яке принесла хлопцям перемогу.

                        

 

Тиждень самоврядування

Відповідно до річного плану роботи школи з 12 по 16 вересня  було проведено Тиждень учнівського самоврядування.

Протягом Тижня волонтерами було організовано веселі перерви, що включали розваги та ігри для учнів початкових класів.  Протягом тижня учнівський комітет провели інтелектуальну гру «Турнір-мозаїка», «Школа для майбутніх лідерів», «Є така гра».

На засіданні учнівського комітету педагогом-організатором було проведено тренінгові заняття «Крок до взаєморозуміння»

Учні проявили свої таланти і здібності протягом тижня.

    

 

Бал осені

       

27 вересня 2016 року традиційно учнівським комітетом  школи було організовано «Бал осені». Учні середньої та старшої школи представили композиції з природного матеріалу. Всі класи взяли участь у проведені свята. Найбільш яскраво проявили свою творчу фантазію та активність учні 5 –А, 6-А,  9 – Б, 10-А, 11-Б, 11 – В класів. При виготовленні композицій учні цих класів врахували всі вимоги, які ставляться до композицій. Вражає об’єм виконаних робіт та витонченість в роботі учнів вище названих класів. 

       

 

       

 

День вчителя

Учні школи під керівництвом педагога-організатора Давидюк Наталії Володимирівни, заступника директора з ВР Івашко Галини Петрівни  та вчителя музики Добровольської Ніни Миколаївни  підготували святковий концерт і привітали своїх улюблених педагогів, дякуючи за безмежне терпіння і важку працю. Діти вітали своїх вчителів піснями , віршами та квітами . Багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості принесло свято педагогам. Вчителі подякували юним артистам за подароване свято і гарний настрій. 

      

 

Прийом у Весельчата

В нашій школі діє дитяча організація «Веселкова Республіка».  Яка цього навчального року знову наповнилась новими силами. Учні 5-х класів мали можливість вибрати один із кольорів веселки: червоний «Червона калина», оранжевий «Лідер», жовтий «Берегиня», зелений «Краю мій лелечий», голубий «Повір у себе», синій «Помагай», фіолетовий «Котигорошко», та вибрати справу до душі.

               

           

 

 

Акція «Весела перерва»

З ініціативи учкому школи, центру навчання і виховання та дисципліни і порядку, для учнів початкових класів щодня проводиться весела зарядка під музичний супровід.

   

Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода в Україні

корисні посилання
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz