Неділя, 20.09.2020, 07:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Великовербченська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Категорії розділу
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Фінансова звітність

Прокол засідання атестаційної комісії
24.03.2020, 13:04

  ПРОТОКОЛ

16.03.2020                                                                                                                 № 3

Засідання атестаційної комісії

 

Голова — Оласюк С.М.

Секретар —  Гоч Т.І.

Присутнi:

члени атестаційної комісії:  

Давидюк Г.Р.,  Хрящевська Н.В.,  Хрящевська І.А.,  Оласюк В.М.,         Шершень Л.К.,  Куришко О.П.

Педагогічні працівники, що атестуються:        Гольонко Н.М., Гольонко Т.С.,             Давидюк К.П., Давидюк М.Ф., Добровольська Н.М., Климець Г.Ф.,             Колос А.А., Кошмак Н.А., Кравчук Л.М., Мельник Л.Ю., Покотило Р.П., Семенюк В.В.

 

Порядок денний:

 1. Про атестацію Гольонко Надії Миколаївни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  категорії» (доповідач Давидюк Г.Р.).
 2. Про атестацію Гольонко Тетяни Степанівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач Хрящевська Н.В.).
 3. Про атестацію Давидюк Катерини Петрівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач  Оласюк С.М.).
 4. Про атестацію Давидюк Марії Федорівни, вчителя історії та християнської етики, на відповідність займаній посаді та можливість встановлення їй 11 тарифного розряду (доповідач Гоч Т.І.).
 5. Про атестацію Добровольської Ніни Миколаївни, вчителя музики, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач       Давидюк Г.Р.).
 6. Про атестацію Климець Галини Федорівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач Хрящевська І.А.).
 7. Про атестацію Колоса Анатолія Анатолійовича, вчителя фізичної культури, на відповідність займаній посаді та можливість присвоєння йому кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» (доповідач Гоч Т.І.).
 8. Про атестацію Кошмак Наталії Андріївни, вчителя історії, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська Н.В.)
 9. Про атестацію Кравчук Лідії Михайлівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду (доповідач Хрящевська І.А.).
 10.  Про атестацію Мельник Лесі Юріївни, вчителя історії, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І  категорії»  (доповідач Оласюк С.М.).
 11.  Про атестацію Покотило Раїси Петрівни, вчителя зарубіжної літератури, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач Давидюк Г.Р.).
 12.  Про атестацію Семенюк Валентини Василівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду (доповідач Хрящевська І.А.).
 13. Про зміну тарифних розрядів.

 

1. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Гольонко Н.М. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Гольонко Н.М., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 09.01.2019р. по 28.03.2019р.

    

ВИРІШИЛИ:  Гольонко Н.М. відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Гольонко Н.М. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

2. СЛУХАЛИ: Хрящевську Н.В. про атестаційний лист та характеристику діяльності Гольонко Т.С. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Гольонко Т.С., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 23.02.2016р. по 04.03.2016р.

 

ВИРІШИЛИ: Гольонко Т.С. відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Гольонко Т.С. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

3. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М. про атестаційний лист та характеристику діяльності Давидюк К.П.  у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Давидюк К.П., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 15.02.2018р. по15.06.2018р.

    

ВИРІШИЛИ: Давидюк К.П.  відповідає займаній посаді. Присвоїти         Давидюк К.П.  кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

4. СЛУХАЛИ: Гоч Т.І. про атестаційний лист та характеристику діяльності Давидюк М.Ф. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Давидюк М.Ф., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період та представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 24.02.2020 р. по 27.02.2020р.

 

ВИРІШИЛИ: Давидюк М.Ф. відповідає займаній посаді. Встановити     Давидюк М.Ф. 11 тарифний розряд.

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

5. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Добровольської Н.М. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Добровольська Н.М., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 04.09.2017р. по 13.12.2017р.

 

ВИРІШИЛИ: Добровольська Н.М.  відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Добровольської Н.М.  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

6. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Климець Г.Ф. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Климець Г.Ф., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила  в РОІППО з 11.11.2019р. по 21.11.2019р

    

ВИРІШИЛИ: Климець Г.Ф. відповідає займаній посаді та раніше встановленому 11 тарифному розряду. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Климець Г.Ф. раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

7. СЛУХАЛИ: Гоч Т.І. про атестаційний лист та характеристику діяльності Колоса А.А. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Колос А.А., який звітував про результати своєї діяльності у міжатестаційний період та представив матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходив в РОІППО з 24.02.2020 р. по 27.02.2020р.

 

ВИРІШИЛИ: Колос А.А. відповідає займаній посаді. Присвоїти Колосу А.А.  кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

8. СЛУХАЛИ: Хрящевську Н.В. про атестаційний лист та характеристику діяльності Кошмак Н.А. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Кошмак Н.А., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 10.01.2018р. по 26.04.2018р.

 

ВИРІШИЛИ: Кошмак Н.А відповідає займаній посаді та раніше присвоєній  кваліфікаційній  категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

9. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Кравчук Л.М. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Кравчук Л.М., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 19.04.2018р. по18.05.2018р.

 

ВИРІШИЛИ: Кравчук Л.М відповідає займаній посаді та раніше встановленому 11 тарифному розряду.

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

10. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М. про атестаційний лист та характеристику діяльності Мельник Л.Ю. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Мельник Л.Ю., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 09.09.2019р. по 24.12.2019р.

 

ВИРІШИЛИ: Мельник Л.Ю. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній  кваліфікаційній  категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

11. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Покотило Р.П. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Покотило Р.П.., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період та представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 24.02.2020 р. по 27.02.2020 р.

    

ВИРІШИЛИ: Покотило Р.П.  відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Покотило Р.П. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

12. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Семенюк В.В. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Семенюк В.В., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань. Курси підвищення кваліфікації проходила в РОІППО з 19.09.2018р. по 23.11.2018р.

    

ВИРІШИЛИ: Семенюк В.В. відповідає займаній посаді та раніше встановленому 11 тарифному розряду.

Результати голосування:

«за» - 8 (вісім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

13. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М., голову атестаційної комісії, який повідомив про зміну тарифних розрядів.

 

ВИРІШИЛИ: змінити тарифні розряди таким працівникам:

 

з 12 тарифного розряду на 13 тарифний розряд

         Давидюк Катерині Петрівні, вчителю початкових класів

 

з 11 тарифного розряду на 12 тарифний розряд

         Колосу Анатолію Анатолійовичу, вчителю фізичної культури

 

з 10 тарифного розряду на 11 тарифний розряд

         Давидюк Марії Федорівні, вчителю історії та християнської етики

 

        

 

 

           Голова атестаційної комісії ________________С. М. Оласюк

 

           Секретар атестаційної комісії _______________Т. І. Гоч

 

 

 

Члени атестаційної комісії:

Г.Р. Давидюк                          Н.В. Хрящевська

І.А. Хрящевська                     В.М. Оласюк

О.П. Куришко                        Л.К. Шершень

 

Педагогічні працівники, що атестуються:

                   Н.М. Гольонко                               Т.С. Гольонко

                   К.П. Давидюк                                 М.Ф. Давидюк

                   Н.М. Добровольська                       Г.Ф. Климець

                   А.А. Колос                                       Н.А. Кошмак

                   Л.М. Кравчук                                 Л.Ю. Мельник

                   Р.П. Покотило                                В.В. Семенюк

                  

Категорія: Фінансова звітність | Додав: vasko
Переглядів: 46 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Погода
Погода в Україні

корисні посилання
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz