Неділя, 20.09.2020, 07:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Великовербченська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Категорії розділу
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Фінансова звітність

Протокол засідання атестаційної комісії
06.05.2019, 10:46

ПРОТОКОЛ

26.03.2019                                                                                                                                                        № 3

Засідання атестаційної комісії

 

Голова — Оласюк С.М.

Секретар — Гоч Т.І.

Присутнi:

члени атестаційної комісії:

Давидюк Г.Р., Хрящевська Н.В., Хрящевська І.А., Оласюк В.М., Куришко О.П.

Педагогічні працівники, що атестуються: Гольонко І.В., Гольонко М.П., Гоч Т.І., Давидюк Г.Р., Давидюк І.Г., Дойонко Г.А., Колдун О.І., Крупеня В.П., Куліш К.А., Мельник Н.В., Мельник Ю.С., Сєчка Н.В., Телетьон Л.І., Ярижко Н.П..

 

Порядок денний:

 1. Про атестацію Гольонко Інни Вікторівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» (доповідач Хрящевська І.А.)

 2. Про атестацію Гольонко Марії Петрівни, вихователя ГПД , на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська І.А.)

 3. Про атестацію Гоч Тетяни Іванівни, вчителя фізики, на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» (доповідач Давидюк Г.Р.)

 4. Про атестацію Давидюк Галини Ростиславівни, вчителя хімії, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач Оласюк С.М.)

 5. Про атестацію Давидюк Ірини Григорівни, вчителя математики, на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська Н.В.)

 6. Про атестацію Дойонко Галини Андріївни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська І.А.)

 7. Про атестацію Колдун Оксани Іванівни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Давидюк Г.Р.)

 8. Про атестацію Крупені Валентини Петрівни, соціального педагога , на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної «спеціаліст І категорії» (доповідач Оласюк С.М.)

 9. Про атестацію Куліш Катерини Анатоліївни, вчителя початкових класів, на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної «спеціаліст ІІ категорії» (доповідач Хрящевська І.А.)

 10. Про атестацію Мельник Надії Василівни, вчителя математики, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Давидюк Г.Р.)

 11. Про атестацію Мельник Юлії Степанівни, практичного психолога , на відповідність займаній посаді та про можливість присвоєння їй кваліфікаційної «спеціаліст ІІ категорії» (доповідач Оласюк С.М.)

 12. Про атестацію Сєчки Надії Василівни, вчителя математики, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» (доповідач Давидюк Г.Р.)

 13. Про атестацію Телетьон Любові Іванівни, вчителя математики, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська Н.В.)

 14. Про атестацію Ярижко Ніни Павлівни, вчителя основ здоров’я, на відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії» (доповідач Хрящевська Н.В.)

 15. Про зміну тарифних розрядів.

 

1. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р., яка повідомила, що з метою запобігання виникнення потенційного конфлікту інтересів та згідно п.2.9. Положення про атестацію при розгляді питання щодо її атестації голосувати не буде.

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти до уваги.

 

2. СЛУХАЛИ: Гоч Т.І., яка повідомила, що з метою запобігання виникнення потенційного конфлікту інтересів та згідно п.2.9. Положення про атестацію при розгляді питання щодо її атестації голосувати не буде.

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти до уваги.

 

3. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Гольонко І.В. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Гольонко І.В., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Гольонко І.В. відповідає займаній посаді. Присвоїти Гольонко І.В. кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

4. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Гольонко М.П. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Гольонко М.П., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Гольонко М.П. відповідає займаній посаді. Присвоїти Гольонко М.П. кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

5. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Гоч Т.І. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Гоч Т.І, яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Гоч Т.І. відповідає займаній посаді. Присвоїти Гоч Т.І. кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Результати голосування:

«за» - 6 (шість), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль), не голосували - 1 (один).

 

6. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М. про атестаційний лист та характеристику діяльності Давидюк Г.Р. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Давидюк Г.Р., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період та представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Давидюк Г.Р. відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Давидюк Г.Р. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 6 (шість), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль), не голосували - 1 (один).

 

7. СЛУХАЛИ: Хрящевську Н.В. про атестаційний лист та характеристику діяльності Давидюк І.Г. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Давидюк І.Г., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Давидюк І.Г. відповідає займаній посаді. Присвоїти Давидюк І.Г. кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

8. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Дойонко Г.А. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Дойонко Г.А., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Дойонко Г.А. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

9. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Колдун О.І. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Колдун О.І., яка звітувала про результати своєї діяльності у між атестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Колдун О.І. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

10. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М. про атестаційний лист та характеристику діяльності Крупені В.П. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Крупеня В.П., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Крупеня В.П. відповідає займаній посаді. Присвоїти Крупені В.П. кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

11. СЛУХАЛИ: Хрящевську І.А. про атестаційний лист та характеристику діяльності Куліш К.А. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Куліш К.А., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Куліш К.А. відповідає займаній посаді. Присвоїти Куліш К.А. кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

12. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Мельник Н.В. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Мельник Н.В., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Мельник Н.В. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

13. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М. про атестаційний лист та характеристику діяльності Мельник Ю.С. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Мельник Ю.С., яка звітувала про результати своєї діяльності у між атестаційний період та представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Мельник Ю.С. відповідає займаній посаді. Присвоїти Мельник Ю.С. кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

14. СЛУХАЛИ: Давидюк Г.Р. про атестаційний лист та характеристику діяльності Сєчки Н.В. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Сєчка Н.В., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Сєчка Н.В. відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Сарненської районної державної адміністрації про відповідність Сєчки Н.В. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

15. СЛУХАЛИ: Хрящевську Н.В. про атестаційний лист та характеристику діяльності Телетьон Л.І. у міжатестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Телетьон Л.І., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період та представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Телетьон Л.І. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

16. СЛУХАЛИ: Хрящевську Н.В. про атестаційний лист та характеристику діяльності Ярижко Н.П. у між атестаційний період.

 

ВИСТУПИЛИ: Ярижко Н.П., яка звітувала про результати своєї діяльності у міжатестаційний період, представила матеріали напрацювань.

 

ВИРІШИЛИ: Ярижко Н.П. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Результати голосування:

«за» - 7 (сім), «проти» - 0 (нуль), «утримались» - 0 (нуль).

 

17. СЛУХАЛИ: Оласюка С.М., голову атестаційної комісії, який повідомив про зміну тарифних розрядів.

 

ВИРІШИЛИ: змінити тарифні розряди таким працівникам:

з 12 тарифного розряду на 13 тарифний розряд

Давидюк Ірині Григорівні, вчителю математики

Крупені Валентині Петрівні, соціальному педагогу

Гольонко Марії Петрівні, вихователю ГПД

 

з 11 тарифного розряду на 12 тарифний розряд

Гольонко Інні Вікторівні, вчителю початкових класів

Гоч Тетяні Іванівні, вчителю фізики

Куліш Катерині Анатоліївні, вчителю початкових класів

Мельник Юлії Степанівні, практичному психологу.

 

 

Голова атестаційної комісії ________________С. М. Оласюк

 

Секретар атестаційної комісії _______________Т. І. Гоч

 

 

 

Члени атестаційної комісії:

Г.Р. Давидюк Н.В. Хрящевська

І.А. Хрящевська В.М. Оласюк

О.П. Куришко

 

Педагогічні працівники, що атестуються:

І.В. Гольонко М.П. Гольонко

Т.І.Гоч Г.Р. Давидюк

І.Г.Давидюк Г.А. Дойонко

О.І. Колдун В.П.Крупеня

К.А.Куліш Н.В. Мельник

Ю.С. Мельник Н.В. Сєчка

Л.І. Телетьон Н.П. Ярижко

 

Категорія: Фінансова звітність | Додав: vasko
Переглядів: 94 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Погода
Погода в Україні

корисні посилання
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz